Dişil Gücümüzle Kadın Olmak Dönüşüm Kampı 

Tarih:26-30 Ekim 2019
Yer:Hotel Klub Barbarossa Kaş

Bu kamp; özgün ve eşsiz kadınlığını kabul etmek, onurlandırmak isteyenler içindir. Kendi bedeniyle, dişil enerjisiyle, sağlıklı ilişki kurmak isteyen tüm kadınlar katılabilir. Mutlu bir kadın olmanın ve mutlu bir ilişki yaşamanın formüllerini arıyorsan bu kamp tam sana göre.

Dişi enerji yaratıcı, bolluk bereketi, yumuşaklığı temsil eden, akışta olan, almayı bilen, hayattan aldıklarını yaratıcılıkla kullanmayı sağlayan bir enerjidir. Dişil enerjisi sağlıklı akan kadın  hayattan keyif alıyor, tam bir güven ve huzur içinde yaşıyor, duygularını yaşamaya ve hissetmeye izin veriyor, yaratıcılığının keyfini çıkarıyor ve bolluk bereket içinde yaşıyor. Son yıllarda özellikle kadınların iş hayatında daha etkin rol alması, kadınların  kendilerine, ilişkilerine ve hayata daha eril, daha maskulen bir tavırla yaklaşmalarına neden oluyor. İlişkilerimiz iyi gitmediği sürece bir şeyler de eksik kalıyor. İster dünyanın en iyi iş kadını olalım, büyük paralar kazanalım, kariyerler yapalım ama başta kendimizle, hayatla ve partnerlerimizle olan ilişkimizi iyileştirmeden yeterli doyum ve mutluluk bulunmuyor..

Kendine dair kuşkularını aşmak, hayat yolculuğunda kendi doğanla buluşarak coşkuyla, sevgiyle, aşkla yürümeye başlamak, geçmişten taşıdığın meseleleri tamamlamak, sıkışıp kaldığın ebeveyn kalıplarından arınmak, cinsel travmalarını iyileştirmek, kendi cinselliğinden daha çok haz almak, tutkulu bir ilişki yaşamak ve sevgiyle sürdürmek istersen kampımıza seni de bekliyoruz. Kişisel hakikatine ve özgürlüğüne evet diyecek bu özel kadın grubunda yer almak istersen, çok az sayıdaki kontenjanımız dolmadan bizimle iletişime geç.

Kampta farkındalık yaratılmak istenen ve üzerine çalışacağımız kavramlardan bazıları;

 • Anne kız ilişkisi
 • Baba kız ilişkisi
 • İçimdeki küçük kızla ilişkim
 • Bedenim, kutsal mabedimle ilişkim
 • Duyguların & hislerin farkındalığı
 • Cinselliğimle ilişkim, bekaret, mastürbasyon… (Cinselliğin, hazzın, orgazmın yaşanmasına engel olan utanç, suçluluk vb. duygular, korkular)
 • Ergenlik dönemimden getirdiklerim
 • Regl olmanın, doğurganlığın onurlandırılması
 • Partnerimle ilişkilerim; aldatılma, terk edilme travmalarının iyileşmesi, helalleşme
 • Kollektif bilinçten gelen taciz ve tecavüzlerin şokunu serbest bırakma
 • Vajina monologları
 • Rahim meditasyonu
 • Evlilik, sevgililik ve cinsellik
 • Dişil gücümüzle, kadın atalarımızla buluşmak, eril & dişil denge

ve anda akışta deneyimleyeceğimiz Hande Akın’ın kalbinin rehberliğinde eft, regresyon, meditasyon, ezoterik şifa çalışmaları ile Aslıhan Özeker’in destekleyici yoga & pilates dersleriyle harmanlanmış bu kamp ilk kez Kaş’ta Üstelik 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birlikte kutlamanın coşkusuyla…

Katılım ve ücretler:

Ücretlere konaklama, sabah ve akşam yemekleri, tüm pilates ve yoga dersleri, yapacağımız tüm çalışmalar, Hande Akın’ın imzalı Kadın olmak kitabı dahildir. Yol masrafları katılımcıya aittir.

 • Toplam ücret 2.000 TL + KDV’dir.
 • Konaklama odalarda 2 ya da 3 kişiliktir. Tek kalmak isteyenler için konaklama ücreti farkı bulunmaktadır. 
 • 29 Ekim Salı akşamı Kaş merkezde kutlama yemeğine katılım ayrıca ücretlidir.

KONAKLAMA: Eğer Kaş’a daha önce geldiyseniz, zaten birşey söylemek gereksiz! Kaş’ı bilmeyenlerin ise gelip kendilerinin görmesi gerek! Hotel Barbarossa, Kaş’ta Bucak denizini kucaklayan konumu ile güzel yurdumuzun doğallığını hala kaybetmemiş ender köşelerinden biri. Güneş, deniz, doğa ve tarihin böylesine iç içe geçtiği az yer vardır. Barbarossa’da harika manzarası ile denize sıfır bir butik otel. Kristal parlaklığındaki denizi, konforlu havuzları ve jakuzisi ile size keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Denize sıfır plajlarının yanısıra 2 adet havuzu bulunuyor. Yemekler, Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri olmasının yanında doğal ve taptaze sebzelerle hazırlanıyor.Otel Dalaman Havaalanı’na 92 km, Antalya Havaalanı’na 188 km, şehir merkezine 4 km uzaklıktadır
Otel hakkında detaylı bilgi için :
http://hotelbarbarossa.com/

HANDE AKIN Kimdir ?

Hande Akın

İletişim & İlişki Uzmanı, EFT & Regresyon Terapisti
İlham Veren Konuşmacı & Yazar
Hayat amacının; akışta kalarak neşeyle ve keyifle insanları desteklemek olduğunu keşfettiğinde; iletişim & ilişki uzmanı sıfatıyla bunu gerçekleştirebileceğini düşündü. Kendini bireylerin kişisel & ruhsal gelişimini destekleyerek gelişmeye ve geliştirmeye adadı. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyor.
“Ben zamanı” sloganından hareketle koşulsuz sevgi ve BİRlik bilincini kendi gelişimi ve toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere, kişisel & ruhsal gelişime dair eğitimler, seminerler, workshoplar vermektedir. Kişinin ya da kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra BİRlik farkındalığını, BİZ olmayı, BİR olmayı deneyimlediğini deneyimlemiştir. Yaşamın her alanında MUTLULUK değerinin yaratılabileceğine inanır.
1977 İstanbul doğumlu, Kova burcu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kalbinin rehberliğinde, kendi özgün çalışmasını şifa niyetiyle paylaşmaktadır. İlk kitabı Kadın Olmak 2014 yılında çıkmıştır. 2015 yılında hazırlayıp sunduğu televizyon programları yayınlanmaya başlamıştır. ’’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak 2017 yılından beri sahnelemektedir.

ASLIHAN ÖZEKER Kimdir ?
Yoga ve Pilates Uzmanı
Yaklaşık 13 yıldır pilates ve yoga eğitmenliği yapan Aslıhan, Yoga, klasik ve medikal pilatesten, yogilates ve masaj tekniklerine kadar değişen farklı disiplinlerin önde gelen hocaları ile çalışmıştır. Bireysel ve Grup olarak yaptırdığı yoga pilates  derslerinin dışında, özellikle yılların getirdiği tecrübesini ve birikimini Cihangir Yoga’da açtığı Pilates hocalık eğitimleri  ile uzman eğitmenler yetiştirmektedir.
Dersleri fiziksel farkındalığı arttıran, kişiyi kendi gücüne götüren, bedeni ve kendisiyle barışık ve mutlu yaşamayı öğreten, yumuşak ama güçlendiren uygulamalardan oluşuyor.Yoga ve Pilates onun için kendini ve hayatı tanımak, fiziksel ve ruhsal sınırlarını geliştirmek, içindeki yaratıcılığı ve gücü büyütmek için bir araç. Bu aracı öğrencilerinin hayat kalitesini ve yaşam coşkularını arttırmak için kullanıyor.
Kayıt ve sorular için: pilatesgunlugu@hotmail.com
Tel: 05324773255
.