TARİH: :29 Ağustos/1 Eylül

YER: Alaçatı BARBOROSSA

Gelin 30 Agustos tatilini birlikte kutlayalım. Alaçatı rüzgarının en güzel estiği yerde, doğanın kollarında, yıldızların altında birlikte hem yoga pilates hem keyif dolu bir tatil yapalım.

Doğayla iç içe olmaya, temiz hava, bol oksijenli sabahlara uyanmaya, pilates ile güne enerji dolu başlamaya, kalabalık ve gürültüden  tamamen uzak, doğanın verdiği huzurlu ortamında yoga ile bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, keyifli bir yoga&pilates kampına davetlisiniz. Şehrin kaosundan bir kaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak, her gün pilates ve yoga yapmak, sağlıklı yiyeceklerle beslenmek, hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelecek.

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları pilates ile bedenimizi canlandırıp, güne hazırlayacağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak akışlar ile günü yogayla tamamlayacağız.

Serbest zaman diliminde, bedeninizi, zihninizi dinlendirirken deniz ve güneşin tadını çıkarabilir, havuza girebilir, doğada yürüyüş yapabilir, kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

derslere kimler katılabilir?
dersler her seviyeye açık. ilk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlama istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.

KONAKLAMA:    https://www.hotelbarbarossa.com/tr/

Alaçatı rüzgarının en güzel estiği yerde, doğanın kollarında, yıldızların altında geçen mutlu bir masalı anlatacağız sizlere.Alaçatı’ya arabayla beş dakika uzaklıkta. Aklınızın ortasında bağdaş kurup oturacak bir bahçe, yolunuzun düşeceği en anlamlı yer olacak. Alaçatı’nın en büyük havuzu, havuzun ortasında özel adası, ahşap localar, taş fırın yemekler, taze meyve suları, doğal malzemelerden dekore edilmiş, pencerelerinden içeri çiçek kokuları sızan odaları ve İzmir’in efsanesi Büyük Efes havuz izleme odasını bugüne uyarlayan mimarisiyle, taşla döşenmiş, 175m2 lüks VIP odası… Zamanı durduran, güneşe sarılan, yağmura kardeş, doğayla dost, hayata akan bir cennet köşe…bahçemizdeki yüz yıllık zeytin ağaçlarına sarılmanın muhteşemliğini ve iyileştiriciliğini siz de hissedin, çıplak ayak topraklarda yürüyün, koşun istiyoruz.Gece üstümüze yağan yıldızların parlaklığını siz de görün istiyoruz…

KATILIM ÜCRETİ:1350 tl

Ücretlere konaklama, sabah ve akşam yemekleri ve tüm pilates ve yoga dersleri dahildir. Yol masrafları katılımcıya aittir.

*Kayıt için 350 tl ön ödeme yapılması gerekmektedir. Kalan ödeme gitmeden 15 gün önce tamamlanır.

2O kişilik kontenjan bulunması ve kayıtların çabuk dolması sebebiyle katılımcıların erken kayıt yaptırmaları tavsiye edilir.

kayıt ve sorular için: asliozeker@hotmail.com
tel: 05324773255