4-7 Temmuz Kaz Dağları

Kaz Dağları’nın bakir ve şifalı doğasının kalbinde bizimle harika bir tatil yapmak ister misiniz?Doğayla iç içe olmaya, temiz hava, bol oksijenli sabahlara uyanmaya, pilates ve köy kahvaltılarıyla güne başlamaya, kalabalık ve gürültüden  tamamen uzak, doğanın verdiği huzurlu ortamında yoga ile bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir yoga&pilates kampına davetlisiniz.

Şehrin kaosundan bir kaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak, her gün pilates ve yoga yapmak, sağlıklı yiyeceklerle beslenmek, hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelecek. Ruhunuzu arındırmak, dinlenmek, yeni insanlarla tanışmak, eğlenmek, dolu dolu bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz sizi de bekleriz.

İlk kez yoga yada pilates yapacaklar rahatlıkla katılabilir. Dersler her seviyeye uygundur.

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları pilates ile bedenimizi canlandırıp, güne hazırlayacağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak akışlar ile günü yogayla tamamlayacağız. Serbest zaman diliminde, bedeninizi, zihninizi dinlendirirken dere ve güneşin tadını çıkarabilir,  kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz..Kaz Dağları’nın oksijen oranı yüksek havasında doğa yürüşleri yapabilir, dere sularında yüzebilir, dinlenebilirsiniz.

Program: 

4 Temmuz Perşembe
12:00 otele giriş
17:30 tanışma ve yoga terapi
19:30 akşam yemeği

5 Temmuz Cuma
09:00-10:00 pilates ve nefes terapi
10:00 -11:00 kahvaltı
11:00 -18:00 serbest zaman
18:00 -19:30 : yoga: özgür beden, özgür zihin

6 Temmuz Cumartesi
09:00-10:00 : sırt, boyun ağrıları ve dik bir duruş için Pilates
10:00 -11:00 kahvaltı
11:00- 18:00 serbest zaman  (geziler ve doğa yürüyüşleri, nehir sularında yüzme)

18:00-19:30 : yoga: yükleri bırakmak, yeniye açılmak
20:00 akşam yemeği ve serbest zaman

7 Temmuz Pazar
09:00-10:10 pilates: canlan ve yenilen
10:00 -11:00 kahvaltı ve serbest zaman
12:00 otelden ayrılış

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?

Derslere katılım herhangi bir tecrübe gerektirmez ve her seviyeye uygundur. Özel bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza mutlaka danışmanızı ve bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Pilatesgunlugu kamplarını, kendi başınıza güvenli ve etkili bir şekilde pilates yada  yoga yapmaya başlamanız için bir adım olarak da görebilirsiniz.

KONAKLAMA: http://www.endeskamp.com.tr/tr/

Binbir pınarlı Kazdağları’nın el değmemiş doğasında bir tatil mekanı.Dünyanın sayılı doğal güzelliğe ve oksijenine sahip yerlerinden olan Kazdağları’nda tatili doya doya yaşayın. Odalar 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz. Yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır. Arkadaşlarınızla nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

KATILIM ÜCRETİ

Ücretlere konaklama, sabah ve akşam yemekleri ve tüm pilates ve yoga dersleri dahildir. Yol masrafları katılımcıya aittir.

kamp ücreti:  1.100 tl.dir

*Kayıt için 350 tl ön ödeme yapılması gerekmektedir. Kalan ödeme gitmeden 15 gün önce tamamlanır.

2O kişilik kontenjan bulunması ve kayıtların çabuk dolması sebebiyle katılımcıların erken kayıt yaptırmaları tavsiye edilir.

kayıt ve sorular için: asliozeker@hotmail.com
tel: 05324773255