12-15 Eylül CUNDA ORTUNÇ KOYU

 

Doğanın kucağında, Cunda adasının en güzel koylarından Ortunç koyunda, zeytin ağaçlarının masmavi denizle buluştuğu huzurlu ve bol oksijenli havasında, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir Yoga&Pilates kampına davetlisiniz.

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri gün batımında daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız.Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde, bedeninizi ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz. Zeytin ağaçlarının arasında yürüyüş yapabilir, yüzebilir, güneşlenebilir, minderlere yayılıp kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

Eğer ben daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadım diyorsanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir fırsat sizi bekliyor. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir.

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?
Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, kışın hızlı temposundan yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.

Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.

ULAŞIM

Kamp mekanına ulaşım için Yenikapıdan arabalı feribotla 2 saatlik bir yolculukla bandırmaya gelmek en kolay yoldur. Feribottan indikten sonra Cunda adasına ulaşım 2.5 saat sürüyor. Dileyen katılımcılar için feribottan kamp alanına ulaşmak için transfer otobüs ayarlanacaktır.

Konaklama:

http://www.adacamping.com/

Adacamp da bir kaç konaklama alternatifimiz mevcut..Klimalı ve banyolu odalarda   yada kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz.

KATILIM ÜCRETİ:

15 temmuza kadar erken ödeme indirimi 950 TL

15 temmuz’dan sonra 1150 tl’dir.

Ücretlere 4 gün 3 gece konaklama ve sabah kahvaltısı, tüm yoga ve pilates dersleri dahildir.

*Ön kayıt için 350 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.

25 kişilik kontenjan bulunması ve kayıtların çabuk dolması sebebiyle katılımcıların erken kayıt yaptırmaları tavsiye edilir.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için
asliozeker@hotmail.com
05324773255

Tags : kamplar